Ve Zlíně už po 90. "zapaří" příznivci taneční muziky na 100% Tech House akci

Zdroj: Ilustrační foto, archiv City.cz

  Zlín
  23.08. 21:00 - 24.08.2019 05:00

90-té pokračování akce 100% Tech House je za dveřmi.

V pořadí 90-té pokračování nekonečné akce 100% Tech House je tady. Chceš li protančit boty tak 23.8. je ta pravá příležitost ve zlínském klubu Blok 12. Po půl roce se na místo činu vrací oblíbený DJ Shefa. Vlastním jménem Filip Šefčík, je velká energická bomba v podobě divokého mixu, která je za pultem již devátým rokem.

Shefa se od roku 2017 částečně zaměřuje na house ve své ryzí podobě a přesně proto mu vystoupení pod naší značkou 100% Tech House tak sedí! Pro Filipa to bude již v pořadí páté vystoupení pod našim konceptem ve zlínském Bloku 12 a my se těšíme, že bude jeho vystoupení opět před plným klubem lidí.

Dalším hostem bude kroměřížský DJ Gerendash který hraje od poloviny roku 2000, kdy v kroměřížském klubu Svět začal pravidelně pořádat residentní párty Clubsphere. Hrálo se od Chilloutu, přes Jungle, DNB, House až k Technu, které mu nakonec nejvíce přirostlo k srdci.

Po půl roce cvičení pořádá s DJ Jurym v klubu Svět párty s názvem Technogain, která se pravidelně opakovala a do dubna roku 2002, kdy v klubu Svět dochází k ukončení produkce. V této době se věnuje hlavně producentským aktivitám a zakládá booking label Sintetik a s jeho názvem pořádá nepravidelně párty v kroměřížském klubu Ponorka. Line Up jako vždy doplní rezident a zakladatel akce DJ Ian Kita.

Autor: Zelinger Jan

Místo události: Jana Antonína Bati 5637, 76001, Zlín

  • Líbil se Vám tento článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: