Svatomartinské hody se po roce vrací do Zlína, známe výherce soutěže!  Zlín
  06.11.2018

V neděli 11. listopadu na náměstí Míru v rámci "Svatomartinských hodů" bude symbolicky otevřená první láhev letošního mladého vína. A tři výherci soutěže na portálu City.cz si vychutnají i láhev svatomartinského vína zdarma!

Návštěvníky Svatomartinských hodů čeká bohatý program. Nemůže chybět svatomartinský průvod, pohádka, soutěže a atrakce pro děti.  Vystoupí cimbálová muzika HellBand, hudební skupina Dundee & Friends a hudební skupina Apoaché.

Pro milovníky vína bude připravená degustace a prodej svatomartinských vín. Součástí hodů je svatomartinské menu a prodej regionálních výrobků.

Portál City.cz ve spolupráci s pořadatelem Svatomartinských hodů, agenturou Locomotion připravil soutěž o tři lahve vína.

Soutěžní otázka zněla: V kolik hodin se na náměstí Míru ve Zlíně otevře během Svatomartinských hodů první láhev svatomartinského vína?

Správnou odpovědí bylo: 

b) v 11:00

Uzávěrka soutěže byla v neděli 4. listopadu o půlnoci. Ze správných odpovědí jsme vylosovali tři výherce, každý obdrží jednu láhev svatomartinského vína.

Výherci jsou: 

Kateřina Urbanová
Markéta Sokolová
Kateřina Hudcová

Výhercům gratulujeme a budeme je o způsobu předání výhry informovat e-mailem.Místo události: náměstí Míru, Zlín

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: