Vlaky na Zlínsku srazily dvě ženy. Druhá nehoda byla fatálníDvě srážky žen vlakem vyšetřují zlínští policisté. Ilustrační foto Zdroj: Ilustrační foto  Zlín
  18.07.2017

Dvě srážky žen vlakem vyšetřují zlínští policisté. První se odehrála na přejezdu ve Zlíně Příluku, kdy lokomotiva srazila osmadvacetiletou ženu z Napajedel. Druhá se stala na trati u obce Spytihněv, tam žena bohužel srážku nepřežila.

Obě železniční nehody se odehrály o uplynulém víkendu. Nejprve v pátek po půl desáté večer na železničním přejezdu ve Zlíně na Příluku srazila lokomotiva jedoucí ve směru od Vizovic do Otrokovic osmadvacetiletou ženu z Napajedel.

"Ta vlivem srážky utrpěla těžké zranění, s nímž ji záchranáři převezli k ošetření do nemocnice," informovala v úterý o případu policejní mluvčí Monika Kozumplíková. 

Druhá vlaková nehoda se odehrála na trati ze Starého města do Přerova. Na trati ve Spytihněvi v sobotu krátce po půl druhé odpoledne srazil vlak ženu.

"Lékař konstatoval její úmrtí. Totožnost ženy potvrdí odborné vyjádření z oboru genetiky," uvedla Kozumplíková.

"Přesné okolnosti obou dopravních nehod šetří zlínští policisté," dodala mluvčí policie.


Autor: Michal Kolařík

Novinář, copywriter, hudební textař. Zakladatel portálu City.cz. Projekt, ještě pod názvem Jihlava City, získal 3. místo v soutěži Rozjezdy roku 2015 v Kraji Vysočina.

  • Líbil se vám článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: