U zlínského obchoďáku ležel těžce zraněný a opilý muž. Tvrdil, že ho zbila ochranka  Zlín
  31.01.2017

Zraněného opilého muže si všiml u zlínského obchodního centra náhodný kolemjdoucí. Ležící muž mu tvrdil, že ho napadl pracovník ochranky, který mu těžce poranil nohu. Záchranáři zraněného odvezli do nemocnice a policisté pátrají, co se vlastně stalo.

Bezvládné tělo pětapadesátiletého muže způsobilo v neděli večer rozruch před zlínským obchodním domem. "V neděli na večer zavolal na linku 155 čtyřiadvacetiletý muž, který šel okolo nákupního centra, že v tom místě leží zraněný muž," uvedla mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková.  

Policisty na místo přivolal čtyřiadvacetiletý muž, který šel okolo nákupního centra. Jak se ukázalo, ležící muž nejen, že měl v krvi 2,5 promile alkoholu, ale i těžké zranění. Kvůli tomu musel být odvezen do zlínské nemocnice.

Zraněný muž policistům tvrdil, že ho bezdůvodně napadla ochranka obchodního centra. "Muž následkem napadení spadl a zranil si nohu", dodala mluvčí policie.

Policie tak nyní bude vyšetřovat, jestli se muž zranil při napadení ochrankou nebo kvůli opilosti. Pokud se potvrdí podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví, hrozí viníkovi tři až deset let vězení.


Autor: Marcela Svobodová
Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: